Türkiye'nin Girişim Keşif Platformu

FadFeed.TV

FadFeed.TV
Bu yazıya oy ver

Facebook anasayfanızı reklamlarla doldurun ilham alın!

FadFeed.TV Nedir?

FadFeed.TV Facebook anasayfanızda ki normal gönderileri kaldırarak sadece reklamları ve sponsorlu içerikleri görmenizi sağlayan basit bir chrome eklentisidir.Siz sayfanızı yenileyene kadar çalışmaya devam eder ve Facebook’ da ki tüm sponsorlu içerikleri görmenizi sağlar.

FadFeed.TV Neden Kullanılmalı ?

Birçok kişinin uğraş verdiği ve saatlerce çalışma sonucu yapılan sponsorlu içeriklere tek bir uygulama ile toplu bir şekilde ulaşmak , tüm girişimcilerin hayali olması gerekmektedir.Çünkü; bir start-up veya şirketin büyümesi aldığı geri dönüşler ve sosyal medyadan başlamaktadır.

Bir start-up veya yeni bir şirketin , mükemmel seviyede reklam gönderileri hazırlayacak ekibinin olmadığı düşünüldüğünde biraz ilham alması hiçte kötü olmayacak!

FadFeed.TV Kimler Kullanmalı ?

Dijital Pazarlamacılar, Reklamcılar , Sosyal Medya Uzmanları ve Sosyal Medyada hertürlü reklam ile uğraşan tüm bireylerin kullanması gerekmektedir. Bunun sebebi ise diğer sponsorlu içerikleri takip etmek, rakip analizi yapmak, farklı reklamlardan ve büyük kampanyalardan ilham almaktır.

FadFeed.TV Facebook politikalarını ihlal ediyor mu?

Kesinlikle Hayır, yalnızca istemci tarafında bir komut dosyası çalıştırdığı için Facebook politikalarını ihlal etmez.Uygulamayı aşağıda ki linkten indirebilirsiniz.

İndir

 

 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...