Türkiye'nin Girişim Keşif Platformu

Garajyeri.com

Garajyeri.com
2 (40%) 1 vote

Kişisel araçlarınınızı kiralayabileceğiniz platform.

Garajyeri Nedir?

Gün içinde saatlerce boş duran araçları değerlendirme fırsatı sunan, insanların kişisel araçlarını kiralayabildiği bir girişim olan Garajyeri, yolyola.com kurucu ekibi öncülüğünde 2015 yılında kurulmuştur.Araç sahiplerine ekstra gelir sağlayan girişim, anlık duyulan araç ihtiyacı için de ekonomik çözümler sunmakta.

Araç kiralama noktalarının uzaklığı, zaman alan prosedürlerin varlığı, Garajyeri.com için bir avantaj durumunda.Çünkü Garajyeri.com’ u kullanarak en yakınınızda ki insanlardan bile araç kiralayabiliyorsunuz.

Garajyeri Özellikleri Nelerdir?

1500 den fazla aracın sistemde var olması hem bir güven ortamı sağlamakta hem de ihtiyaç sahiplerinin konumuna yakın araç bulmasını kolaylaştırmakta.

2.5 milyon TL lik kiralama barajını geçen Garajyeri.com’da günlük kiralanan araç sayısı ortalama 5 ile 10 arası değişmekte.Araç sahiplerinden ise komisyon olarak ise %15 civarı bir komisyon alan Garajyeri her geçen gün büyümeye devam etmekte.

Garajyeri Nasıl Kullanılır?

Eğer kiralamayı düşündüğünüz bir aracınız var ise , sisteme üye olduktan sonra Tc kimlik numaranızı, telefon numaranızı, Iban adresinizi ve Ruhsat bilgilerinizi onaylattıktan sonra aracınızı kiralamaya başlayabilirsiniz.Aracınızın başına herhangi bir olumsuz durum gelmesi durumunda Sigorta işlemini Doğa Sigorta yerine getirmekte.

Araç Kiralamak için Garajyerini kullanacaksanız , internet adresine girerek konum,tarih gibi size uygun koşulları filtreledikten sonra uygun araçların listesini görebilir ve istediğiniz aracı orada yazılan ücretten hiç bir ekstra ödemeden kiralayabilirsiniz.

Siteyi Ziyaret Et

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...