Türkiye'nin Girişim Keşif Platformu

Healerbit

Healerbit
Bu yazıya oy ver

Sağlık sorunlarına inovatif çözümler sunan girişim!

Healerbit Nedir?

Günümüz teknolojisini en etkili şekilde kullanarak ve geliştirerek hayatta ihmal edilen sağlık sorunlarına inovatif çözümler sunmayı; Sağlık, Spor ve Giyilebilir teknoloji alanında donanım, mobil uygulama platformları ile yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen bir girişimdir.

Healerbit Özellikleri Nelerdir?

Healerbit şuan için Stepbit,Nuterbit,Posturebit,Heartbit olmak üzere dört inovatif fikirle karşımıza çıkmakta.Birbirinden farklı sağlık ürünleri ile fark yaratmaya çalışan yerli girişimin ürünleri şuan için test aşamasında bulunmakta.

Peki test aşamasında olan bu ürünlerin fark yaratıcı özellikleri nelerdir?

Stepbit Özellikleri

Teknoloji ayaklarımıza iyi gelecek mottosuyla yola çıkan ürün, yorgunluğunuzu üzerinizden atabileceğiniz size özel bir tasarıma sahip olan özel bir ayak tabanlık geliştirmekte.Bunu yapabilmek için ise sadece beş fotoğraf ve kırk beş dakikaya ihtiyaç duymakta.

Nuterbit Özellikleri

Günlük hayatın koşturmacasında, enerjinizin hep yanınızda olmasını sağlayacak bir ürün olan Nuterbit sağlıklı atıştırmalık yemenin en inovatif çözümü olarak bizlere sunulmakta.

Posturebit Özellikleri

Duruş ve oturma bozukluğu neredeyse bizim gibi tüm ofis çalışanlarının en büyük sorunlarından bir tanesidir.Bu soruna çözüm üretmek için geliştirilen Posturebit bizlere daha iyi oturmamız için koçluk yapacak!

Heartbit Özellikleri

Koşarken, yüzerken veya tırmanırken spor yaptığınız her yerde, Kalbimizi daha  yakından dinleyecek olan uygulama, Hayatımızın her anında sağlıklı, teknolojik ve akıllı çözümler sunacak.

Heartbit-Logo

Healerbit Girişim Skoru

Girişimi ilk incelemeye başladığımızda hepimizin dikkatini çeken şey genç ve dinamik kadrosu oldu, gelecek vaat eden gençleri bu şekilde bir arada görmek ve böyle güzel fikirler ile ortak noktada buluşup birlikte hareket etmeleri, Türkiye için geleceğin çok farklı olacağının göstergesi demektir.

Girişime gelecek olursak, sağlık sektörünün zorluğu yapısından gelir ve bu sektörün yuttuğu onlarca sağlam girişim bulunmaktadır.Fakat Healerbit sektörün tuzağına düşmemek için yaptığı farklı ürünler ile farkını ortaya koymakta.

Çok yeni bir girişim olan Healerbit için şuan Girişim Skoru çıkarmadık.Gelecek aylarda yaptığı başarıları gördükten sonra üst sıralarda yerini alacağından şüphemiz olmayan girişime alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

Siteyi Ziyaret Et Facebook

 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...