Türkiye'nin Girişim Keşif Platformu

Pipo App

Pipo App
Bu yazıya oy ver

Aynı şeyleri düşündüğünüz insanlarla tanışın!

Pipo Uygulaması Nedir?

Emin Erenoğlu ve Fatih Uslan tarafından hayata geçirilen telefon uygulaması, konuşmak istediğiniz konuyu belirttikten sonra  , sizi aynı veya benzer konular üzerinde konuşmak isteyen insanlarla buluşturan bir telefon uygulamasıdır.Yer ve zaman uygun ise buluşma hemen gerçekleşir.İsterseniz kalabalık gruplar şeklindede buluşma ayarlayabilmektesiniz.

Pipo Uygulaması Özellikleri Nelerdir?

Pipo App geniş konu yelpazesi ile rakiplerinden ayrılıyor. Sohbetlerin yüz yüze gerçekleşmesi sizinle aynı konuları düşünen insanları daha yakından tanımanızı ve sosyalleşmenizi sağlıyor.

PipoApp-Foto

Pipo App Nasıl Kullanılır?

Şuan için sadece Apple Store’da ücretsiz olarak kullanıma sunulan girişimin kullanımı ise oldukça basit.Herkesin zorlanmadan kullanabileceği Pipo App’da aklınızda olan konuyu belirledikten sonra davetinizi gerçekleştiriyorsunuz.Zaman dilimi ve mekan ayarlandıktan sonra konuşma davetiniz diğer insanlara sunuluyor.Sizinle belirlediğiniz konu üzerine konuşmak isteyen insanlarla buluşuyor ve tanışıyorsunuz.

Pipo App Girişim Skoru

Çok yeni bir girişim olan Pipo App fikir olarak çok güzel olsa da güçlü rakipleri bulunuyor.Araştırmalarımızda aldığı geri dönüşümler muhteşem fakat son dönemlerde girişim oldukça durağan gözüküyor.Sosyal medya kullanımı konusunda eksikliği fark edilen girişim bu eksikliğini etkinlikler ile kapatıyor.Pipo Uygulamasını sizde denemek ve yorum yapmak isterseniz aşşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.Bizim verdiğimiz skoru ve ayın girişimleri sıralamasında ki yerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

PipoApp İndir

 

 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...