Türkiye'nin Girişim Keşif Platformu

Promo

Promo
Bu yazıya oy ver

Pazarlama videoları oluşturmanın en kolay yolu!

Promo Nedir?

Bilindiği üzere videolar pazarlama açısından daha ön planda olmaktadır. Çünkü dikkat çekici bir video daha fazla görüntüleme, potansiyel müşteri ve satış veya artan marka bilinirliği konusunda önemli katkılarda bulunmaktadır.

Promo bir pazarlama videoları oluşturma girişimidir ve piyasadaki en kolay video üretici platformdur. Promonun amacı her boyuttaki işletmenin videolarıyla hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Promo Özellikleri Nelerdir?

Promo neredeyse tüm işletmelerin , büyük küçük farkı gözetmeden girişimlerine özgü dikkat çekici reklam ve pazarlama videoları oluşturmalarına yardımcı olur. 2.8 milyon civarında stock video havuzu bulunan Promo neredeyse tüm kategorilerde ki işletmelerin ihtiyacını giderebilecek şekilde tasarlanmış bir platform olarak göze çarpmakta.

Promo Nasıl Kullanılır?

Promo’ yu kullanmak çok basittir, 2.8 milyondan fazla video klip kataloğu içerisinden istediğiniz videoları, müzikleri seçin ve logonuzu upload edin gerisini sizin için Promo halledecektir.Şuan free üyelik açarak işletmeniz için pazarlama videoları hazırlayabilirsiniz.

Siteyi Ziyaret Et

 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...